Р.Т.Түсіпбековті Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 21 желтоқсан N 525
Рашид Төлеутайұлы Түсіпбеков Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры
болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Маман: Қасымбеков Б.А.

О назначении Тусупбекова Р.Т. Генеральным Прокурором Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 21 декабря 2000 года N 525
Назначить Тусупбекова Рашида Толеутаевича Генеральным Прокурором
Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалист: Умбетова А.М.)