Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 13 сәуір N 583. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2002.04.26. N 854 жарлығымен. ~U020854
"Қазақстан Республикасының Халықаралық валюта қорына, Халықаралық қайта құру және даму банкіне, Халықаралық қаржы корпорациясына, Халықаралық даму қауымдастығына, Инвестициялар кепілдігінің көпжақты агенттігіне және Инвестициялық дауларды реттеу жөніндегі халықаралық орталыққа мүшелігі туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 26 маусымдағы Z921700_ Заңына сәйкес қаулы етемін:
Ержан Әбілқайырұлы Өтембаев Қазақстан Республикасынан Халықаралық
Қайта Құру және Даму Банкінің Басқарушысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ораз Әлиұлы
Жандосов Қазақстан Республикасынан Халықаралық Қайта Құру және Даму
Банкінің Басқарушысы болып тағайындалсын.
Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О представителе в Совете Управляющих Международного Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2001 года N 583. Утратил силу Указом Президента РК от 26 апреля 2002 г. N 854 ~U020854
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 26 июня 1992 года Z921700_ "О членстве Республики Казахстан в Международном валютном фонде, Международном Банке Реконструкции и Развития, Международной финансовой корпорации, Международной ассоциации развития, Многостороннем агентстве гарантии инвестиций и Международном центре по урегулированию инвестиционных споров" постановляю:
Освободить Утембаева Ержана Абулхаировича от должности Управляющего
Международным Банком Реконструкции и Развития от Республики Казахстан.
Назначить заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова
Ураза Алиевича Управляющим Международным Банком Реконструкции и Развития от
Республики Казахстан.
Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)