М.А.Құл-Мұхаммедті Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 4 мамыр N 594
Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммед Қазақстан Республикасының Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық келісім министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Маман: Қасымбеков Б.А.

О назначении Кул-Мухаммеда М.А. Министром культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2001 года N 594
Назначить Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы Министром культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан