Дипломатиялық дәрежелер беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2001 жылғы 20 қазан N 707
Мыналарға дипломатиялық дәрежелер берілсін:
Төтенше және Өкілетті Елші дәрежесі
Константин Васильевич Жигаловқа - Қазақстан Республикасының Польша Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі;
I сыныпты Төтенше және Өкілетті Өкіл дәрежесі
Әділ Құрманжанұлы Ахметовке - Қазақстан Республикасының Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігіндегі Төтенше және Өкілетті Елшісі;
Амангелді Жұмабаевқа - Қазақстан Республикасының Түрікменстандағы Төтенше және Өкілетті Елшісі;
II сыныпты Төтенше және Өкілетті Өкіл дәрежесі
Қайрат Құдайбергенұлы Әбдірахмановқа - Қазақстан Республикасының Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігіндегі Елшілігінің кеңесші-өкілі;
Қайрат Қуатұлы Әбусейітовке - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер вице-министрі;
Алексей Юрьевич Волковқа - Қазақстан Республикасы Президентінің Көмекшісі хатшылығының меңгерушісі;
Берлин Кенжетайұлы Ірішевке - Қазақстан Республикасының Француз Республикасындағы Елшілігінің кеңесші-өкілі;
Дулат Оразбекұлы Қуанышевқа - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер вице-министрі;
Қайрат Ермекұлы Омаровқа - Қазақстан Республикасының Америка Құрама Штаттарындағы Елшілігінің кеңесші-өкілі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О присвоении дипломатических рангов
Указ Президента Республики Казахстан от 20 октября 2001 года N 707
Присвоить дипломатические ранги:
Чрезвычайного и Полномочного Посла
Жигалову Константину Васильевичу - Чрезвычайному и Полномочному Послу
Республики Казахстан в Республике Польша;
Чрезвычайного и Полномочного Посланника I класса
Ахметову Адилу Курманжановичу - Чрезвычайному и Полномочному Послу Республики Казахстан в Соединенном Королевстве Великобритании и Северной Ирландии;
Жумабаеву Амангельды - Чрезвычайному и Полномочному Послу Республики Казахстан в Туркменистане;
Чрезвычайного и Полномочного Посланника II класса
Абдрахманову Кайрату Кудайбергеновичу - советнику-посланнику
Посольства Республики Казахстан в Соединенном Королевстве Великобритании и
Северной Ирландии;
Абусеитову Кайрату Хуатовичу - вице-Министру иностранных дел
Республики Казахстан;
Волкову Алексею Юрьевичу - заведующему Секретариатом помощника
Президента Республики Казахстан;
Иришеву Берлину Кенжетаевичу - советнику-посланнику Посольства
Республики Казахстан во Французской Республике;
Куанышеву Дулату Оразбековичу - вице-Министру иностранных дел
Республики Казахстан;
Умарову Кайрату Ермековичу - советнику-посланнику Посольства
Республики Казахстан в Соединенных Штатах Америки.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)