Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқығы жөніндегі комиссияның құрамындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2001 жылғы 24 қазан N 714
"Актілер жинағында" және
республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Адам құқығы жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 22 сәуірдегі N 3470 Жарлығымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 16, 128-құжат; 1998 ж., N 17, 147-құжат; 2000 ж., N 17, 167-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқығы жөніндегі комиссияның құрамына:
Байменов                 - Қазақстан Республикасының
Әлихан Мұхамедияұлы        Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі
Дербісәлі Әбсаттар       - Бас мүфти, Қазақстан мұсылмандары
Діни басқармасының төрағасы
(келісім бойынша)
Жүкенов Әбдірашит        - Қазақстан Республикасы
Төлегенұлы                 Бас прокурорының орынбасары
Отто                     - Қазақстан Республикасының
Иван Иванович              Ішкі істер вице-министрі
Өтеулина                 - "Юридическая газетаның"
Ирина Кимовна              Бас редакторы (келісім бойынша)
Рогов                    - Қазақстан Республикасының
Игорь Иванович             Әділет министрі
енгізілсін.
2. Аталған Комиссия құрамынан Е.Б.Ақмұрзин, С.Ж.Барақова, С.М.Жалыбин, С.К.Жүрсімбаев, Б.М.Имашев, С.М.Қалдығұлова, С.Ораз, Н.В.Радостовец, М.А.Сәрсембаев, А.Ю.Тараков шығарылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об изменениях в составе Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года N 714
Подлежит опубликованию
в "Собрании актов"
и республиканской печати
Постановляю:
1. Ввести в состав Комиссии по правам человека при Президенте
Республики Казахстан, утвержденный Указом Президента Республики Казахстан
от 22 апреля 1997 года N 3470
U973470_
"О Комиссии по правам человека при
Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г.,
N 16, ст. 128; 1998 г., N 17, ст. 147; 2000 г., N 17, ст. 167):
Байменова                  -  Министра труда и социальной защиты
Алихана Мухамедьевича         населения Республики Казахстан
Дербисали Абсаттара        -  главного муфтия, председателя Духовного
управления мусульман Казахстана
(по согласованию)
Жукенова                   -  заместителя Генерального прокурора
Абдрашита Толегеновича        Республики Казахстан
Отто Ивана Ивановича       -  вице-министра внутренних дел
Республики Казахстан
Рогова Игоря Ивановича     -  Министра юстиции Республики Казахстан
Утеулину Ирину Кимовну     -  главного редактора "Юридической газеты"
(по согласованию).
2. Вывести из состава названной Комиссии Акмурзина Е.Б., Барахову
С.Ж., Жалыбина С.М., Журсимбаева С.К., Имашева Б.М., Калдыгулову С.М.,
Ораза С., Радостовца Н.В., Сарсембаева М.А., Таракова А.Ю.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)