Д.К.Ахметовты Павлодар облысының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 21 қараша N 722
Даниал Кенжетайұлы Ахметов Павлодар облысының әкімі болып
тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.

О назначении Ахметова Д.К. акимом Павлодарской области
Указ Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2001 года N 722
Назначить Ахметова Даниала Кенжетаевича акимом Павлодарской области, освободив от должности первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан