Г.Ж.Қарағұсованы Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 22 қараша N 725
Гүлжан Жанпейісқызы Қарағұсова Қазақстан Республикасының Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О назначении Карагусовой Г.Д. Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 ноября 2001 года № 725
Назначить Карагусову Гульжан Джанпеисовну Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан