К.Қ.Мәсімовті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 27 қараша N 727
Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Көлік және
коммуникациялар министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О назначении Масимова К.К. заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 27 ноября 2001 года № 727
Назначить Масимова Карима Кажимкановича заместителем Премьер-Министра
Республики Казахстан, освободив от должности Министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан