А.И.Мырзахметовті Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 27 қараша N 728
Абылай Исабекұлы Мырзахметов Қазақстан Республикасының Көлік және
коммуникациялар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.

О назначении Мырзахметова А.И. Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 27 ноября 2001 года № 728
Назначить Мырзахметова Аблая Исабековича Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан