А.Сәрсенбайұлы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 11 желтоқсан N 741
Алтынбек Сәрсенбайұлы басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан
Республикасы Президентінің ұлттық қауіпсіздік мәселелері жөніндегі
көмекшісі - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы
қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О Сарсенбайулы А.
Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 741
Освободить Сарсенбайулы Алтынбека от должности помощника Президента
Республики Казахстан по вопросам национальной безопасности - Секретаря
Совета Безопасности Республики Казахстан в связи с переходом на другую
работу.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)