А.С.Шабдарбаевты Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің бастығы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 29 қаңтар N 771
Амангелді Смағұлұлы Шабдарбаев Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің бастығы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Шабдарбаева А.С. начальником Службы охраны Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 771
Назначить Шабдарбаева Амангельды Смагуловича начальником Службы
охраны Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)