Н.Әбіқаевты Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің Басшысы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 29 қаңтар N 773
Нұртай Әбіқаев Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті

О назначении Абыкаева Н. руководителем Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 773
Назначить Абыкаева Нуртая руководителем Администрации Президента
Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)