Б.Ә.Мұхаметжановты Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің орынбасары етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 29 қаңтар N 777
Бауыржан Әлімұлы Мұхаметжанов Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті

О назначении Мухамеджанова Б.А. заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 777
Назначить Мухамеджанова Бауржана Алимовича заместителем Премьер-
Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)