М.Қ.Алтынбаевты Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 29 қаңтар N 779
Мұхтар Қапашұлы Алтынбаев Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті

О назначении Алтынбаева М.К. Министром обороны Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 779
Назначить Алтынбаева Мухтара Капашевича Министром обороны Республики
Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)