А.С.Есімовты Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 29 қаңтар N 781
Ахметжан Смағұлұлы Есімов Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті

О назначении Есимова А.С. Министром сельского хозяйства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 781
Назначить Есимова Ахметжана Смагуловича Министром сельского хозяйства
Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)