З.Х.Кәкімжановты Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 29 қаңтар N 782
Зейнолла Халидоллаұлы Кәкімжанов Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті

О назначении Какимжанова З.Х. Министром государственных доходов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 782
Назначить Какимжанова Зейнуллу Халидолловича Министром
государственных доходов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)