Г.Ж.Қарағұсованы Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 29 қаңтар N 783
Гүлжан Жанпейісқызы Қарағұсова Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті

О назначении Карагусовой Г.Д. Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 783
Назначить Карагусову Гульжану Джанпеисовну Министром труда
и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)