Ж.Ә.Құлекеевті Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрағасы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 30 қаңтар N 788
Жақсыбек Әбдірахметұлы Құлекеев Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті

О назначении Кулекеева Ж.А. Председателем Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
Указ Президента Республики Казахстан от 30 января 2002 года N 788
Назначить Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича Председателем Счетного
комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)