А.А.Тілеубердинді Қазақстан Республикасы Премьер-министрі Кеңсесінің Басшысы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 30 қаңтар N 789
Алтай Абылайұлы Тілеубердин Қазақстан Республикасы Премьер-министрі Кеңсесінің Басшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті

О назначении Тлеубердина А.А. руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 30 января 2002 года N 789
Назначить Тлеубердина Алтая Аблаевича руководителем Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)