Ш.К.Беркімбаеваны Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 30 қаңтар N 792
Шәмша Көпбайқызы Беркімбаева Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті

О назначении Беркимбаевой Ш.К. Министром образования и науки Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 30 января 2002 года N 792
Назначить Беркимбаеву Шамшу Копбаевну Министром образования и науки
Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)