А.М.Шоқпытовты Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 30 қаңтар N 793
Андар Мәулешұлы Шоқпытов Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті

О назначении Шукпутова А.М. Министром природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 30 января 2002 года N 793
Назначить Шукпутова Андаря Маулешевича Министром природных ресурсов и
охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)