А.Б.Самақованы Қазақстан Республикасының министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 30 қаңтар N 795
Айткүл Байғазықызы Самақова Қазақстан Республикасының министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті

О назначении Самаковой А.Б. Министром Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 30 января 2002 года N 795
Назначить Самакову Айткуль Байгазиевну Министром Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)