Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесінің құрамындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 21 наурыз N 826. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 696 Жарлығымен.
Ескерту. Жарлықтың күші жойылды - ҚР Президентінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 696 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының K951000_ 82-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Z000132_ Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 36-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесі туралы" 2001 жылғы 28 мамырдағы Z010203_ Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 15 қарашадағы N 702 U010702_ Жарлығымен құрылған Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесінің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары - Мемлекеттік-құқық бөлімінің меңгерушісі Рогов Игорь Иванович Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесінің төрағасы болып;
Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесінің мүшелері болып:
Қазақстан Республикасының Әділет министрі Ким Георгий Владимирович, Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің төрағасы міндетін атқарудан босата отырып, Қазақстан Республикасы Адвокаттар одағының президенті Қуанышбаева Роза Сақтағанқызы; Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің хатшысы болып Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Мемлекеттік-құқық бөлімінің бас сарапшысы Шантаев Дәулет Тұрсынұлы тағайындалсын; Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесінің құрамынан Б.Ә.Байболов, Т.З.Бердімбетова, Б.Ә.Мұхаметжанов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об изменениях в составе Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 21 марта 2002 года N 826. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2008 года N 696.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 21.11.2008 N 696 .
В соответствии с пунктом 4 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 36 Конституционного закона от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан", статьей 3 Закона "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан" от 28 мая 2001 года постановляю:
1. В состав Высшего Судебного Совета Республики Казахстан, образованный Указом Президента Республики Казахстан от 15 октября 2001 года N 702 U010702_ , внести следующие изменения:
назначить:
Председателем Высшего Судебного Совета Республики Казахстан Рогова Игоря Ивановича, заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан - заведующего Государственно-правовым отделом;
членами Высшего Судебного Совета Республики Казахстан:
Кима Георгия Владимировича, Министра юстиции Республики Казахстан, освободив его от обязанностей Председателя Высшего Судебного Совета Республики Казахстан; Куанышбаеву Розу Сактагановну, президента Союза адвокатов Республики Казахстан; секретарем Высшего Судебного Совета Республики Казахстан Шантаева Даулета Турсыновича, главного эксперта Государственно-правового отдела Администрации Президента Республики Казахстан; вывести из состава Высшего Судебного Совета Республики Казахстан: Байбулова Б.А., Бердимбетова Т.З., Мухамеджанова Б.А. 2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания. Президент Республики Казахстан (Специалисты: Умбетова А.М., Абрамова Т.М.)