А.Е.Мусинді Атырау облысының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 3 сәуір N 841
Аслан Есболайұлы Мусин Атырау облысының әкімі болып тағайындалсын, ол
Ақтөбе облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Маман:
Қасымбеков Б.А.

О назначении Мусина А.Е. акимом Атырауской области
Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года № 841
Назначить Мусина Аслана Еспулаевича акимом Атырауской области,
освободив от должности акима Актюбинской области.
Президент
Республики Казахстан
(Специалист: Умбетова А.М.)