Шығыс Қазақстан облысының Лениногор қаласын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 28 маусым N 900.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993
жылғы 8 желтоқсандағы
Z934200_
Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына
сәйкес әрі Шығыс Қазақстан облысының өкілетті және атқарушы органдарының
пікірін ескере отырып қаулы етемін:
1. Шығыс Қазақстан облысының Лениногор қаласы Риддер қаласы болып
қайта аталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Омарбекова А.Т.

О переименовании города Лениногорска Восточно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 28 июня 2002 года N 900.
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения местных представительных и исполнительных органов Восточно-Казахстанской области постановляю:
1. Переименовать город Лениногорск Восточно-Казахстанской области в город Риддер.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Специалисты:
Умбетова А.М., Мартина Н.А.)