Б.Ә.Жылқышиевті Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 30 тамыз N 943.
Болат Әбжапарұлы Жылқышиев Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі болып
тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Маман:
Қасымбеков Б.А.

О назначении Жылкышиева Б.А. акимом Южно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 30 августа 2002 года N 943
Назначить Жылкышиева Болата Абжапарулы акимом Южно-Казахстанской
области.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Склярова И.В.)