Қазақстан Республикасының кейбiр облыстық, аудандық және оларға теңестiрiлген соттарының төрағалары мен судьяларын қызметке тағайындау және қызметтен босату туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 5 желтоқсан N 991
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасының сот жүйесi мен судьяларының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Конституциялық заңының 31-бабының 3, 6-тармақтарына, 34-бабының   1-тармағының 1), 2), 6), 7) тармақшаларына, 2-тармағына, 4-тармағының 2) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. Аудандық және оларға теңестiрiлген соттардың төрағалары қызметiне:
Ақмола облысы бойынша:
Ақмола                    Қалиев Талғат Ахметбекұлы
гарнизонының              Қазақстан Республикасы Әскерлерi
әскери сотына             әскери сотының судьясы қызметiнен
босатыла отырып;
Атырау облысы бойынша:
Мақат                     Дәулетова Гүлмира Бердешқызы
аудандық сотына           Атырау қаласы N 2 сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Исатай                    Дүйсебалиева Сәуле Сағынқызы
аудандық сотына           осы облыстың Махамбет аудандық
сотының төрағасы қызметінен
босатыла отырып;
Махамбет                  Ерғазиев Мәтен Мұхтарұлы
аудандық сотына           осы облыстың Мақат аудандық
сотының төрағасы қызметінен
босатыла отырып;
Құрманғазы                Ізім Жұмабек Қадырәліұлы;
аудандық сотына
Батыс Қазақстан облысы бойынша:
Жәнібек                   Рушанов Жайдар Ермекұлы;
аудандық сотына
Орал қаласының            Садықов Серік Темірғалиұлы
N 2 сотына                Батыс Қазақстан облыстық сотының
судьясы қызметінен босатыла отырып;
Сырым                     Тәшімов Жұмағали Харифоллаұлы
аудандық сотына           осы облыстың Шыңғырлау аудандық
сотының судьясы қызметінен
босатыла отырып;
Қарағанды облысы бойынша:
Теміртау                  Рахымбеков Ербол Мұхажанұлы
қалалық сотына            Қарағанды қаласы Октябрь ауданының
N 3 аудандық сотының төрағасы
қызметінен босатыла отырып;
Қостанай облысы бойынша:
Қостанай қаласының        Қасымов Қазкелді Хамитұлы
N 2 сотына                Қостанай облыстық сотының судьясы
қызметінен босатыла отырып;
Меңдiқара                 Жәнiбекова Айзада Марданқызы
аудандық сотына           осы облыстың Қамысты аудандық
сотының судьясы қызметiнен
босатыла отырып;
Федоров                   Ерғалиев Алмас Отарұлы
аудандық сотына           Қостанай қалалық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:
Өскемен қаласының         Рамазанов Анарбек Қожахметұлы
N 2 сотына                Шығыс Қазақстан облыстық сотының
судьясы қызметiнен босатыла отырып;
Тарбағатай                Тайтөлеуов Бауыржан Қабыкенұлы
аудандық сотына           осы облыстың Шемонаиха аудандық
сотының судьясы қызметiнен
босатыла отырып
тағайындалсын.

О назначении на должности и освобождении от должностей председателей и судей некоторых областных, районных и приравненных к ним судов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 5 декабря 2002 года N 991
В соответствии с пунктом 3 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, пунктами 3, 6 статьи 31, подпунктами 1), 2), 6), 7) пункта 1, пунктом 2, подпунктом 2 пункта 4 статьи 34_ Конституционного закона Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан" постановляю:
1. Назначить на должности председателей районных и приравненных к ним судов:
по Акмолинской области:
военного суда         Калиева Талгата Ахметбековича
Акмолинского          с освобождением от должности судьи
гарнизона             Военного суда войск Республики Казахстан;
по Атырауской области:
Макатского            Даулетову Гульмиру Бердешовну
районного суда        с освобождением от должности судьи суда
N 2 города Атырау;
Исатайского           Дюсебалиеву Сауле Сагиновну
районного суда        с освобождением от должности председателя
Махамбетского районного суда этой же области;
Махамбетского         Ергазиева Матена Мухтаровича
районного суда        с освобождением от должности председателя
Макатского районного суда этой же области;
Курмангазинского      Изима Жумабека Кадыралыулы;
районного суда
по Восточно-Казахстанской области:
суда N 2 города       Рамазанова Анарбека Кожахметовича
Усть-Каменогорска     с освобождением от должности судьи
Восточно-Казахстанского областного суда;
Тарбагатайского       Тайтолеуова Бауржана Кабыкеновича
районного суда        с освобождением от должности судьи
Шемонаихинского районного суда этой же
области;
по Западно-Казахстанской области:
Жанибекского          Рушанова Жайдара Ермековича;
районного суда
суда N 2              Садыкова Серика Темиргалиевича
города Уральска       с освобождением от должности судьи
Западно-Казахстанского областного суда;
Сырымского            Ташимова Жумагали Харифуллаевича
районного суда        с освобождением от должности судьи
Чингирлауского районного суда этой же области;
по Карагандинской области:
Темиртауского         Рахимбекова Ербола Мухажановича
городского суда       с освобождением от должности председателя
районного суда N 3 Октябрьского района
города Караганды;
по Костанайской области:
суда N 2              Касымова Казкельды Хамитовича
города Костаная       с освобождением от должности судьи
Костанайского областного суда;
Мендыкаринского       Жанибекову Айзаду Мардановну
районного суда        с освобождением от должности судьи
Камыстинского районного суда этой же области;
Федоровского          Ергалиева Алмаза Отаровича
районного суда        с освобождением от должности судьи
Костанайского городского суда.

2. Аудандық және оларға теңестiрiлген соттардың судьялары қызметiне:
Ақмола облысы бойынша:
Көкшетау                  Қосжанов Арлан Ермекбайұлы;
қалалық сотына
Степногор                 Сағиев Әлихан Нұрланұлы;
қалалық сотына            Сүлейменова Роза Николайқызы;
Алматы облысы бойынша:
мамандандырылған          Әбiлмәжiнова Айман Собетбекқызы;
ауданаралық               Баратбеков Талғат Қожанұлы;
экономикалық сотқа        Мәндiбаев Бақытжан Сланғожаұлы;
Меңлiбаев Хасен Дәулетханұлы;
Жамбыл                    Молдашев Қанат Шәдiұлы;
аудандық сотына
Қарасай                   Омаров Талғат Зайнолдаұлы
аудандық сотына           Шығыс Қазақстан облысының Жарма
ауданы N 2 аудандық сотының
төрағасы қызметiнен босатыла
отырып;
Ақтөбе облысы бойынша:
мамандандырылған          Әлiшева Жанна Қуандыққызы;
ауданаралық               Шоқатаева Раушан Кәменқызы;
экономикалық сотқа
Ақтөбе қаласының          Алматова Бақытжамал Шаққызы
N 2 сотына                Ақтөбе қалалық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Ахмадуллин Ильдар Рашидович
Ақтөбе қалалық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Ахметова Рәзия Сапарқызы
Ақтөбе қалалық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Бектасова Гүлмира Тәңiрбергенқызы
Ақтөбе қалалық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Қанатова Лаура Сапарғалиқызы
Ақтөбе қалалық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Құстанова Рауия Құбайқызы
Ақтөбе қалалық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Мұшатова Балсұлу Сағынғалиқызы
Ақтөбе қалалық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Yрiстембаева Майра Геназбайқызы
Ақтөбе қалалық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Атырау облысы бойынша:
Атырау                    Дәурешов Шағимардан
қалалық сотына            осы облыстың Жылыой аудандық
сотының судьясы қызметiнен
босатыла отырып;
Жұмабаев Болатбек Бақтығалиұлы;
Махамбет                  Жұмалиева Сағима Қилманқызы
аудандық сотына           осы облыстың Исатай аудандық
сотының төрағасы қызметiнен
босатыла отырып;
мамандандырылған          Тұрымова Гүлбадан Шоқанқызы;
ауданаралық
экономикалық сотқа
Батыс Қазақстан облысы бойынша:
Орал                      Рысқалиев Абай Амангелдiұлы;
қалалық сотына
Жамбыл облысы бойынша:
Тараз                     Әбдiқұлова Ақтоты Таласбайқызы;
қалалық сотына
Дайрабаев Байназар Пернебекұлы
осы облыстың Шу аудандық сотының
судьясы қызметiнен босатыла отырып;
Кенжебеков Кенжеғали Әмiрбекұлы
осы облыстың Шу аудандық сотының
судьясы қызметiнен босатыла отырып;
Нұржiгiтов Нұрбақыт Тортайұлы
осы облыстың Сарысу аудандық
сотының судьясы қызметiнен
босатыла отырып;
Тараз қаласының           Тымбаев Елжас Ахметжанұлы;
N 2 сотына
Қарағанды облысы бойынша:
Қарағанды қаласының       Ақжанов Рахым Арынұлы
Қазыбек би аудандық       осы облыстың Қаражал қалалық
сотына                    сотының судьясы қызметiнен
босатыла отырып;
Зейнешев Ержан Тiлеубекұлы;
Қайырбеков Амангелдi Зикенұлы;
Сәлiмбаева Ләззат Рамазанқызы;
Қарағанды қаласы          Азбанбаева Жұмаш Ермағамбетқызы;
Қазыбек би                Ғалиева Жұмабике Смағұлқызы;
ауданының                 Исабекова Рыскүл Қазықызы;
N 2 аудандық сотына       Нұрғалиева Алмагүл Арамбекқызы;
Салқымбаев Орман Омарұлы;
Қарағанды қаласының       Айтжанов Қайыржан Мейiрханұлы;
Октябрь аудандық          Мұхатжанова Бақыт Батбекқызы;
сотына
Қарағанды қаласы          Әмiров Марат Мұхаметқазыұлы;
Октябрь ауданының
N 3 аудандық сотына
Қарқаралы                 Балабаев Нұрболат Қапарұлы;
аудандық сотына
Приозер                   Ахметова Эльмира Жақсылыққызы;
қалалық сотына
Темiртау                  Гавриченкова Татьяна Викторовна;
қалалық сотына            Кочубей Галина Алексеевна;
Нығметов Талғат Әлиханұлы;
мамандандырылған          Баймолдин Жақсылық Хамитұлы;
ауданаралық               Сейдалина Жанна Кәрiмқызы;
экономикалық
сотқа
Жезқазған                 Османова Рыскүл Махамадиқызы;
қалалық сотына
Балқаш                    Серғалиев Бағдат Советұлы;
қалалық сотына
Қостанай облысы бойынша:
Рудный                    Ысқақова Айгүл Сәлеханқызы;
қалалық сотына
Сүйенiшев Марат Әбдiқұлұлы;
мамандандырылған          Омарова Жамал Сұлтанқызы
ауданаралық               осы облыстың Таран аудандық
экономикалық              сотының судьясы қызметiнен
сотқа                     босатыла отырып;
Қызылорда облысы бойынша:
мамандандырылған          Iзтаев Ерғали Өтебайұлы;
ауданаралық               Таңатова Гүлсiм Ахметқызы
экономикалық              Қызылорда қалалық сотының судьясы
сотқа                     қызметiнен босатыла отырып;
Байқоңыр                  Нүрпейiсова Қарлығаш Бекмұратқызы;
қалалық сотына
Маңғыстау облысы бойынша:
Ақтау қаласының           Аманбаев Мұхаммедқали Ерсұлтанұлы;
N 2 сотына
Жаңаөзен                  Әлмамбетов Өтеген Қойбағарұлы;
қалалық сотына
мамандандырылған          Тiленов Айдарбек Шапағатұлы;
ауданаралық
экономикалық сотқа
Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша:
Шымкент қаласының         Жаппасова Клара Жаппасқызы;
N 3 сотына
Сәдiбаев Айбек Төребекұлы
осы облыстың Шардара аудандық
сотының судьясы қызметiнен
босатыла отырып;
Мақтаарал ауданының       Ертаев Мырзақұл
N 2 сотына                осы облыстың Мақтаарал аудандық
сотының судьясы қызметiнен
босатыла отырып;
Сарыағаш                  Абылаев Сапарәлi Еламанұлы
аудандық сотына           осы облыстың Бәйдiбек аудандық
сотының судьясы қызметiнен
босатыла отырып;
Павлодар облысы бойынша:
Екiбастұз                 Адамов Марат Адамұлы;
қалалық сотына
мамандандырылған          Имантаева Роза Мұхамедярқызы
ауданаралық               Павлодар облыстық сотының судьясы
экономикалық              қызметiнен босатыла отырып;
сотқа
Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша:
Петропавл                 Сырбу Владимир Иванович
қалалық сотына            осы облыстың Жамбыл аудандық
сотының судьясы қызметiнен
босатыла отырып;
Қызылжар                  Сәбденов Алтай Қалдыбекұлы;
аудандық сотына
Мағжан Жұмабаев           Морозова Лариса Николаевна
аудандық сотына           осы облыстың Айыртау аудандық
сотының судьясы қызметiнен
босатыла отырып;
Сайдалин Айтқожа Шерiұлы;
мамандандырылған          Мыңжасаров Қуанбек Баязитұлы
ауданаралық               осы облыстың Петропавл қалалық
экономикалық              сотының судьясы қызметiнен
сотқа                     босатыла отырып;
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:
Семей                     Қабылбеков Бейбiтжан Тәңiрбердiұлы;
қалалық сотына
Сәпинова Қарлығаш Заманбекқызы
осы облыстың Үржар аудандық
сотының судьясы қызметiнен
босатыла отырып;
Өскемен қаласының         Әмiрғалиев Айбек Әйтекенұлы
N 2 сотына
Семей қаласының           Ахметова Анар Темiрғазықызы;
N 2 сотына
Берiкболов Ернар Бұқарбайұлы
Семей гарнизоны әскери сотының
судьясы қызметiнен босатыла отырып;
Глубокое                  Әмiренов Жомарт Кенжеханұлы;
аудандық сотына
Жарма                     Қабдырахманова Назым Мырзабекқызы;
аудандық сотына
Ұлан ауданы               Әбижанов Мұрат Мағауияұлы;
N 2 аудандық сотына
Астана қаласы бойынша:
Алматы                    Ахметжанов Жандос Ағжанұлы;
аудандық сотына
Бишаров Марат Қаппарұлы
Ақмола гарнизоны әскери сотының
судьясы қызметiнен босатыла отырып;
Ермағамбетова Жанна Болатқызы;
Рамазанова Әсем Қасенбайқызы;
Ұбашева Гүлжахан Ерханқызы
Ақмола облысының Шортанды
аудандық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Сарыарқа                  Жәкенов Әбуәлi Сауранбайұлы
аудандық сотына           Алматы облысының Ақсу аудандық
сотының судьясы қызметiнен
босатыла отырып;
Шөкеев Серiкжан Әбдiжаппарұлы;
Алматы қаласы бойынша:
Алматы                    Әбдiрайымов Нұржан Жарылқасынұлы;
гарнизонының
әскери сотына
Мұқышева Тұрсын
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық
сотының судьясы қызметiнен
босатыла отырып;
Бостандық ауданының       Ағыбаева Лаура Арықбайқызы;
N 2 аудандық сотына
Алмалы ауданының          Yмбетәлиева Шолпанай Лесбекқызы
N 2 аудандық сотына       Солтүстiк Қазақстан облысы
Петропавл қалалық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып
тағайындалсын.

2. Назначить на должности судей районных и приравненных к ним судов:
по Акмолинской области:
Кокшетауского         Косжанова Арлана Ермекбаевича;
городского суда
Степногорского        Сагиева Алихана Нурлановича;
городского суда       Сулейменову Розу Николаевну;
по Алматинской области:
специализированного   Абилмажинову Айман Собетбековну;
межрайонного
экономического суда
Баратбекова Талгата Кожановича;
Мандибаева Бакитжана Слангожаевича;
Менлибаева Хасена Даулетхановича;
Жамбылского           Молдашева Каната Чадиевича;
районного суда
Карасайского          Омарова Талгата Зайнолдиновича
районного суда        с освобождением от должности председателя
районного суда N 2 Жарминского района
Восточно-Казахстанской области;
по Актюбинской области:
специализированного   Алишеву Жанну Куандыковну;
межрайонного
экономического суда
Шокатаеву Раушан Каменовну;
суда N 2              Алматову Бахыт-Жамал Шаховну
города Актобе         с освобождением от должности судьи
суда города Актобе;
Ахмадуллина Ильдара Рашидовича
с освобождением от должности судьи
суда города Актобе;
Ахметову Разию Сапаровну
с освобождением от должности судьи
суда города Актобе;
Бектасову Гульмиру Танирбергеновну
с освобождением от должности судьи
суда города Актобе;
Канатову Лауру Сапаргалиевну
с освобождением от должности судьи
суда города Актобе;
Кустанову Рауию Кубаевну
с освобождением от должности судьи
суда города Актобе;
Мушатову Балслу Сагангалиевну
с освобождением от должности судьи
суда города Актобе;
Уристембаеву Майру Геназбаевну
с освобождением от должности судьи
суда города Актобе;
по Атырауской области:
Атырауского           Даурешова Шагимардана
городского суда       с освобождением от должности судьи
Жылыойского районного суда этой же области;
Жумабаева Болатбека Бактыгалиевича;
Махамбетского         Жумалиеву Сагиму Кильмановну
районного суда        с освобождением от должности председателя
Исатайского районного суда этой же области;
специализированного   Трумову Гульбадан Чокановну;
межрайонного
экономического суда
по Восточно-Казахстанской области:
Семипалатинского      Кабылбекова Бейбитжана
городского суда       Танирбердиевича;
Сапинову Карлыгаш Заманбековну
с освобождением от должности судьи
Урджарского районного суда этой же области;
суда N 2 города       Амиргалиева Айбека Айтикеновича;
Усть-Каменогорска
суда N 2 города       Ахметову Анар Темергазыевну;
Семипалатинска
Берекбулова Ернара Бухарбаевича
с освобождением от должности судьи
военного суда Семипалатинского гарнизона;
Глубоковского         Амренова Жомарта Кенжехановича;
районного суда
Жарминского           Кабдрахманову Назым Мырзабековну;
районного суда
районного суда N 2    Абижанова Мурата Маговьяновича;
Уланского района
по Жамбылской области:
Таразского            Абдыкулову Ак-Тоты Таласбаевну;
городского суда
Дайрабаева Байназара Пернебековича
с освобождением от должности судьи Шуского
районного суда этой же области;
Кенжебекова Кенжегали Амирбековича
с освобождением от должности судьи Шуского
районного суда этой же области;
Нуржигитова Нурбахыта Туртаевича
с освобождением от должности судьи
Сарысуского районного суда этой же области;
суда N 2              Тымбаева Елжаса Ахметжановича;
города Тараза
по Западно-Казахстанской области:
Уральского            Рыскалиева Абая Амангельдиевича;
городского суда
по Карагандинской области:
Казыбекбийского       Акжанова Рахима Ариновича
районного суда        с освобождением от должности судьи
города Караганды      Каражалского городского суда этой же
области;
Зейнешева Ержана Тилеубековича;
Каирбекова Амангельды Зикеновича;
Салимбаеву Ляззат Рамазановну;
районного суда N 2    Азбанбаеву Жумаш Ермагамбетовну;
Казыбекбийского
района города         Галиеву Жумабике Смагуловну;
Караганды
Исабекову Рыскуль Казиевну;
Нургалееву Алмагуль Арамбековну;
Салкимбаева Ормана Омаровича;
Октябрьского          Айтжанова Каиржана Мейрхановича;
районного суда
города Караганды      Мухатжанову Бахыт Батбековну;
районного суда N 3    Амирова Марата Мухаметказиновича;
Октябрьского района
города Караганды
Каркаралинского       Балабаева Нурболата Капаровича;
районного суда
Приозерского          Ахметову Эльмиру Жаксылыковну;
городского суда
Темиртауского         Гавриченкову Татьяну Викторовну;
городского суда
Кочубей Галину Алексеевну;
Ныгметова Талгата Алихановича;
специализированного   Баймолдина Жакслыка Хамитовича;
межрайонного
экономического суда   Сейдалину Жанну Каримовну;
Жезказганского        Усманову Рыскуль Махамадиевну;
городского суда
Балхашского           Сергалиева Багдата Советовича;
городского суда
по Костанайской области:
Рудненского           Искакову Айгуль Салехановну;
городского суда
Суенишева Марата Абдикуловича;
специализированного   Омарову Жамал Султановну
межрайонного          с освобождением от должности судьи
экономического суда   Тарановского районного суда этой же области;
по Кызылординской области:
специализированного   Изтаева Ергали Утебаевича;
межрайонного
экономического суда
Танатову Гульсим Ахметовну
с освобождением от должности судьи
Кызылординского городского суда;
Байконырского         Нурпейсову Карлыгаш Бекмуратовну;
городского суда
по Мангистауской области:
суда N 2              Аманбаева Мухаммедкали Ерсултановича;
города Актау
Жанаозенского         Алмамбетова Утегена Койбагаровича;
городского суда
специализированного   Тленова Айдарбека Шапагатовича;
межрайонного
экономического суда
по Павлодарской области:
Экибастузского        Адамова Марата Адамулы;
городского суда
специализированного   Имантаеву Розу Мухамедьяркызы
межрайонного          с освобождением от должности судьи
экономического суда   Павлодарского областного суда;
по Северо-Казахстанской области:
Петропавловского      Сырбу Владимира Ивановича
городского суда       с освобождением от должности судьи
Жамбылского районного суда этой же области;
Кызылжарского         Сабденова Алтая Калдыбековича;
районного суда
суда района           Морозову Ларису Николаевну
Магжана Жумабаева     с освобождением от должности судьи
Айыртауского районного суда этой же области;
Сайдалина Айткожу Шериевича;
специализированного   Менжесарова Куанбека Баязитовича
межрайонного          с освобождением от должности судьи
экономического суда   Петропавловского городского суда этой же
области;
по Южно-Казахстанской области:
суда N 3              Жаппасову Клару Жаппасовну;
города Шымкента
Садыбаева Айбека Туребековича
с освобождением от должности судьи
Чардаринского районного суда этой же
области;
районного суда N 2    Ертаева Мырзакула
Мактааральского       с освобождением от должности судьи
района                Мактааральского районного суда этой же
области;
Сарыагашского         Аблаева Сапарали Еламанулы
районного суда        с освобождением от должности судьи
суда района Байдибека этой же области;
по городу Астане:
Алматинского          Ахметжанова Жандоса Агжановича;
районного суда
Бишарова Марата Каппаровича
с освобождением от должности судьи
военного суда Акмолинского гарнизона;
Ермагамбетову Жанну Болатовну;
Рамазанову Асем Касембаевну;
Убашеву Гулжахан Ерхановну
с освобождением от должности судьи
Шортандинского районного суда
Акмолинской области;
Сарыаркинского        Жакенова Абуали Сауранбаевича
районного суда        с освобождением от должности судьи
Аксуского районного суда Алматинской
области;
Шукеева Серикжана Абдыжаппаровича;
по городу Алматы:
военного суда         Абдраимова Нуржана Жарылкасыновича;
Алматинского
гарнизона
Мукушеву Турсун
с освобождением от должности судьи
Жезказганского городского суда
Карагандинской области;
районного суда N 2    Агыбаеву Лауру Арыкбаевну;
Бостандыкского
района
районного суда N 2    Умбеталиеву Шолпанай Лесбековну
Алмалинского района   с освобождением от должности судьи
Петропавловского городского суда
Северо-Казахстанской области.

3. Атқаратын қызметтерiнен:
Ақтөбе облысы бойынша:
Қарғалы аудандық          Ерназаров Қалыбек Жақсылықұлы
сотының төрағасы          басқа жұмысқа ауысуына байланысты;
Батыс Қазақстан облысы бойынша:
Жәнiбек аудандық          Жұмәлi Нұрмұханбет Бекетайұлы
сотының төрағасы          осы соттың судьясы етiп қалдырыла
отырып;
Жамбыл облысы бойынша:
Мерке аудандық            Жүзбаев Бидайбек Құралбайұлы
сотының судьясы           медициналық қорытындыға сәйкес
кәсiби мiндеттерiн одан әрi
атқаруға кедергi болатын денсаулық
жағдайы бойынша;
Қарағанды облысы бойынша:
Қарқаралы ауданы          Бәйменова Дәмеш Даңғылбекқызы
N 2 аудандық              қайтыс болуына байланысты;
сотының төрағасы
Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша:
Түлкiбас аудандық         Өтемiсов Сегiзбай Әбiлқасымұлы
сотының судьясы           өз тiлегi бойынша;
Павлодар облысы бойынша:
Шарбақты аудандық         Райм Роза Усмановна
сотының судьясы           судьяға қойылатын талаптарды
орындамағаны үшiн;
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:
облыстық соттың           Құсайынов Жұмағали Жақиянұлы
судьясы                   басқа жұмысқа ауысуына байланысты;
Глубокое аудандық         Қамбалиев Ерiкжан Қалымбекұлы
сотының төрағасы          қайтыс болуына байланысты;
Алматы қаласы бойынша:
Алмалы ауданы             Юнусов Курбангали Нуркеевич
N 2 аудандық              орнынан түсуіне байланысты
сотының судьясы
босатылсын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

3. Освободить от занимаемых должностей:
по Актюбинской области:
председателя          Ерназарова Калыбека Жаксылыковича
Каргалинского         в связи с переходом на другую работу;
районного суда
по Восточно-Казахстанской области:
судью                 Хусаинова Жумагали Жакияновича
областного суда       в связи с переходом на другую работу;
председателя          Камбалиева Ерикжана Калымбековича
Глубоковского         в связи со смертью;
районного суда
по Жамбылской области:
судью Меркенского     Джузбаева Бидайбека Куралбаевича
районного суда        по состоянию здоровья,
препятствующему дальнейшему исполнению
профессиональных обязанностей,
в соответствии с медицинским заключением;
по Западно-Казахстанской области:
председателя          Жумали Нурмуханбета Бекетайулы
Жанибекского          с оставлением судьей этого же суда;
районного суда
по Карагандинской области:
председателя          Байменову Дамеш Дангильбековну
районного суда N 2    в связи со смертью;
Каркаралинского
района
по Павлодарской области:
судью                 Райм Розу Усмановну
Щербактинского        за невыполнение требований,
районного суда        предъявляемых к судье;
по Южно-Казахстанской области:
судью                 Утемисова Сегизбая Абилкасимовича
Тюлькубасского        по собственному желанию;
районного суда
по городу Алматы:
судью                 Юнусова Курбангали Нуркеевича
районного суда N 2    в связи с уходом в отставку.
Алмалинского района
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан