Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Төрағасына және кейбір судьяларына жоғары біліктілік сыныбын беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 12 желтоқсан N 996
Республикалық баспасөзде
мазмұны жариялануға
тиіс
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 13) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Конституциялық заңының 48-бабына , "Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңында көзделген ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 26 маусымдағы N 643 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы судьяларының біліктілік сыныптары туралы ереженің 1-4-тармақтарына сәйкес қаулы етемін:
1. Жоғары біліктілік сыныбы:
Қазақстан Республикасы            Мәми Қайрат Әбдіразақұлына;
Жоғарғы Сотының Төрағасы
Қазақстан Республикасы            Жақыпов Бақытжан Ақұтайұлына,
Жоғарғы Сотының                   Кравченко Александр Ивановичке
судьялары
берілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О присвоении высшего квалификационного класса Председателю и некоторым судьям Верховного Суда Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года N 996
Подлежит опубликованию
в республиканской печати
в изложении
В соответствии с подпунктом 13) статьи 44_ Конституции Республики Казахстан, статьей 48_ Конституционного закона Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан", пунктами 1-4 Положения о
квалификационных классах судей Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 26 июня 2001 года N 643 "Об утверждении положений, предусмотренных Конституционным законом Республики Казахстан "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан", постановляю:
1. Присвоить высший квалификационный класс:
Председателю Верховного Суда
Республики Казахстан                 Мами Кайрату Абдразакулы;
судьям Верховного Суда               Жакупову Бахытжану Акутаевичу,
Республики Казахстан                 Кравченко Александру Ивановичу.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан