Қазақстан Республикасының облыстық, аудандық және оларға теңестiрілген соттарының төрағалары мен судьяларын қызметке тағайындау және қызметтен босату туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2003 жылғы 15 қаңтар N 1015
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 2, 3-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының сот жүйесi мен судьяларының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Конституциялық заңының 31-бабының 2, 3, 6-тармақтарына, 34-бабының 1-тармағының 4), 6), 7) тармақшаларына, 2-тармағына, 4-тармағының 2) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. Судья қызметiне:
Ақмола                      Дәулиев Ержан Көкенұлы;
облыстық сотына
Қасенова Әсия Бәкенқызы;
Мүсетов Қайыркелдi Ахметұлы
осы облыстың Атбасар аудандық сотының
судьясы қызметiнен босатыла отырып;
Алматы                      Бiрімқұлов Бақытбай Несіпбекұлы
облыстық сотына             осы облыстың Жамбыл аудандық сотының
судьясы қызметiнен босатыла отырып;
Батыс Қазақстан             Ищанов Ғалымжан Сұлташұлы;
облыстық сотына
Құрманова Фарида Ғұсманқызы
Орал қаласы N 2 сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Қырықбаев Ғизатолла Жұмашұлы
осы облыстың Тасқала аудандық сотының
төрағасы қызметiнен босатыла отырып;
Қарағанды                   Жылыбаева Қалипа Сансызбайқызы
облыстық сотына             Қарағанды қаласы Октябрь аудандық
сотының судьясы қызметiнен босатыла
отырып;
Маркович Валентина Дмитриевна
Қарағанды қаласы Қазыбек би аудандық
сотының судьясы қызметiнен босатыла
отырып;
Түсіпбекова Рауза Жәлелқызы
Қарағанды қаласы Октябрь аудандық
сотының судьясы қызметiнен босатыла
отырып;
Оңтүстiк Қазақстан          Әмiров Мейiрхан Әмiрұлы
облыстық сотына             осы облыстың Ордабасы аудандық сотының
судьясы қызметiнен босатыла отырып;
Қалымбетов Шоқан Уәлиханұлы
Маңғыстау облыстық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Құлшықова Аймания Қуанышқызы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық сотының
судьясы қызметiнен босатыла отырып;
Уәлиханов Базарбек
Шымкент қалалық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Солтүстiк Қазақстан         Басығаринов Берiк Қанапияұлы
облыстық сотына             Петропавл қалалық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Алматы                      Қуанышева Анна Марданқызы
қалалық сотына              Алматы облыстық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Миятбеков Тұрысбек Ерболғанұлы;
Набиев Тұрсын Ясинович
Алматы облыстық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Қазақстан Республикасы      Дәрiбаев Баязид Сұлтанғалиұлы
Әскерлерiнiң әскери         Ақтөбе гарнизоны әскери сотының судьясы
сотына                      қызметiнен босатыла отырып
тағайындалсын.

О назначении на должности и освобождении от должностей председателей и судей областных, районных и приравненных к ним судов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 января 2003 года N 1015
В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 82_ Конституции Республики Казахстан, пунктами 2, 3, 6 статьи 31_ , подпунктами 4), 6), 7) пункта 1, пунктом 2, подпунктом 2) пункта 4 статьи 34_ Конституционного закона Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан" постановляю:
1. Назначить на должность судьи:
Акмолинского областного суда      Даулиева Ержана Кокеновича;
Касенову Асию Бакеновну;
Мусетова Кайыркелди Ахметовича
с освобождением от должности
судьи Атбасарского районного суда
этой же области;
Алматинского областного суда      Бурумкулова Бакытбая Несипбековича
с освобождением от должности
судьи Жамбылского районного суда
этой же области;
Западно-Казахстанского            Ищанова Галимжана Султашевича;
областного суда
Курманову Фариду Гусмановну
с освобождением от должности
судьи суда N 2 города Уральска;
Кырыкбаева Гизатоллу Жумашаевича
с освобождением от должности
председателя Таскалинского
районного суда этой же области;
Карагандинского областного        Жылыбаеву Калипу Сансызбаевну
суда                              с освобождением от должности
судьи Октябрьского районного суда
города Караганды;
Маркович Валентину Дмитриевну
с освобождением от должности
судьи Казыбекбийского районного
суда города Караганды;
Тусупбекову Раузу Жалельевну
с освобождением от должности
судьи Октябрьского районного суда
города Караганды;
Северо-Казахстанского             Басагаринова Берика Конопьяновича
областного суда                   с освобождением от должности
судьи Петропавловского городского
суда;
Южно-Казахстанского               Амирова Мейрхана Амировича
областного суда                   с освобождением от должности
судьи Ордабасынского районного
суда этой же области;
Калимбетова Шохана Уалихановича
с освобождением от должности
судьи Мангистауского областного
суда;
Кульчикову Айманью Куанышевну
с освобождением от должности
судьи Жуалынского районного суда
Жамбылской области;
Уалиханова Базарбека с
освобождением от должности судьи
Шымкентского городского суда;
Алматинского городского суда      Куанышеву Анну Мардановну
с освобождением от должности судьи
Алматинского областного суда;
Мыятбекова
Турысбека Ерболгановича;
Набиева Турсына Ясиновича
с освобождением от должности
судьи Алматинского областного
суда;
Военного суда войск               Дарибаева Баязида Султангалиевича
Республики Казахстан              с освобождением от должности судьи
военного суда Актюбинского
гарнизона.

2. Аудандық және оларға теңестiрілген соттардың төрағалары қызметіне:
Алматы облысы бойынша:
Кербұлақ ауданының          Қасенов Қуат Әдiлханұлы
N 2 аудандық сотына         осы облыстың Қаратал аудандық сотының
судьясы қызметiнен босатыла отырып;
Сарқант                     Жақсыбаев Әділ-Омар Тiлегенұлы
аудандық сотына             осы облыстың Жамбыл аудандық сотының
судьясы қызметiнен босатыла отырып;
Қарағанды облысы бойынша:
Қарағанды қаласы            Сарбасов Атахан Атарбайұлы
Октябрь ауданының           Темiртау қалалық сотының судьясы
N 3 аудандық сотына         қызметiнен босатыла отырып;
Қарқаралы ауданының         Файзуллина Тоты Семейбайқызы;
N 2 аудандық сотына
Маңғыстау облысы бойынша:
Ақтау қаласының             Нағашыбаев Аралбай Ибрагимұлы;
N 2 сотына
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:
Глубокoe                    Рахижанов Жәкен Баубекұлы
аудандық сотына             осы облыстың Шемонаиха аудандық
сотының төрағасы қызметiнен босатыла
отырып;
Зырян                       Ысқақов Еркiн Сыдықұлы
аудандық сотына             Семей қалалық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Ұлан                        Қасенов Бердіғали Әдiлханұлы
аудандық сотына             осы облыстың Зырян аудандық сотының
төрағасы қызметiнен босатыла отырып
тағайындалсын.
3. Аудандық және оларға теңестiрiлген соттардың судьялары қызметiне:
Ақмола облысы бойынша:
Көкшетау                    Баймұрзин Бауыржан Құрманбайұлы;
қалалық сотына
Қасымова Майя Төлегенқызы;
Рахметова Светлана Нәбенқызы;
Шойынбекова Алтын Ерғалиқызы;
Бұланды                     Ахметжанов Басбатыр Қабжанұлы;
аудандық сотына
Щучьe                       Темiров Жанат Құлатайұлы;
аудандық сотына
Ақтөбе облысы бойынша:
Ақтөбе                      Гафарова Луиза Магруфовна;
қаласының сотына
Ақтөбе қаласының            Әдiлова Әлима Сәлiмгерейқызы;
N 2 сотына
Шмирова Зинаида Ғалымжанқызы;
Алға                        Шалаева Айсұлу Сағынқызы;
аудандық сотына
Мұғaлжap                    Әжіғалиева Нұржамал Рахымғалиқызы;
аудандық сотына
Мұғалжар ауданының          Әжіғалиева Гүлжан Сәрсенғалиқызы;
N 2 аудандық сотына
Қаржауов Аманғали Дошымбетұлы;
мамандандырылған            Жақыпова Алтын Садыққызы
ауданаралық                 Ақтөбе қаласы сотының судьясы
экономикалық сотқа          қызметiнен босатыла отырып;
Жарқынбеков Мәлiк Құзарұлы;
Жүсіпбекова Баян Бұланқызы;
Алматы облысы бойынша:
Талдықорған                 Қазымбетова Гүлшат Науанқызы;
қалалық сотына
Сәдуақасов Ертарғын Рахымұлы;
Алакөл                      Иманханов Қайрат Мәметайұлы;
аудандық сотына
Еңбекшiқазақ                Жайлаубай Жанат Несiпбайұлы;
аудандық сотына
Атырау облысы бойынша:
Атырау                      Айтпаева Айша Амангелдiқызы;
қалалық сотына
Бәйiмбетова Нағрипа Орынбасарқызы;
Индер                       Ибрагимов Ғалымжан Төлендiұлы;
аудандық сотына
Құрманғазы                  Дәулешова Гүлнәр Ғәдiлбекқызы;
аудандық сотына
мамандандырылған            Күлбатыров Амангелді;
ауданаралық
экономикалық сотқа
Батыс Қазақстан облысы бойынша:
Орал қаласының              Дәулетқалиева Ғалия Манарбекқызы;
N 2 сотына
Жамбыл облысы бойынша:
Тараз қаласының             Құлашбекова Рахия;
N 2 сотына
Нұрлыбаева Динара Ничайқызы;
Жуалы                       Замбаев Айдарбек Ағабайұлы;
аудандық сотына
Қордай                      Әлімжанова Хапиза Сәтбергенқызы;
аудандық сотына
Талас                       Төлесбай Самат Нүкеұлы;
аудандық сотына
Қарағанды облысы бойынша:
Қарағанды қаласы            Алыбаев Дастан Майданұлы;
Қазыбек би аудандық
сотына                      Ахметова Бақыт Хамитқызы;
Жошева Әлия Айтпайқызы;
Жуасбекова Рахила Қабашқызы;
Смайылова Айгүл Тұрсынқызы;
Қарағанды қаласы            Жолкенов Шамшилдин Жолкенұлы;
Қазыбек би ауданының
N 2 аудандық сотына
Қарағанды қаласы            Көкiшев Марат Еркiнұлы;
Октябрь аудандық
сотына
Қарағанды қаласы            Кушакова Марина Афанасьевна;
Октябрь ауданының
N 3 аудандық сотына
Саран                       Асылбекова Марианна Нұрмұхаммедқызы;
қалалық сотына
Шақыпов Талғат Мағазұлы;
Шахтинск                    Ысқақова Эльвира Жанасқызы;
қалалық сотына
Қостанай облысы бойынша:
Қостанай қаласының          Бусько Наталья Алексеевна;
N 2 сотына
Саламатова Мәдина Мұхамедқызы;
Арқалық                     Мырзалиев Жеңiсбек Сәбетбекұлы;
қалалық сотына
Лисаков                     Ағыбаев Нұрлан Базарбайұлы;
қалалық сотына
Рудный                      Шахаман Бейбiт Байекеұлы;
қалалық сотына
Ысмайылова Гүлнәр Болатқызы;
мамандандырылған            Ахмадиев Меллетхан Жәлелұлы
ауданаралық                 Лисаков қалалық сотының судьясы
экономикалық сотқа          қызметiнен босатыла отырып;
Долгих Владимир Петрович
Рудный қалалық сотының судьясы
қызметiнен босатыла отырып;
Қызылорда облысы бойынша:
мамандандырылған            Ибрашев Мейрамбек Шамауұлы
ауданаралық                 осы облыстың Сырдария аудандық
экономикалық сотқа          сотының судьясы қызметiнен босатыла
отырып;
Маңғыстау облысы бойынша:
Ақтау                       Байтұрова Гүлнәр Төрембайқызы;
қалалық сотына
Ақтау қаласының             Молбаева Айжан Атшыбайқызы;
N 2 сотына
мамандандырылған            Ахметов Асылбек Исмағұлұлы
ауданаралық                 Ақтау қалалық сотының судьясы
экономикалық сотқа          қызметiнен босатыла отырып;
Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша:
Шымкент                     Төлепбергенов Серікбай Алдабергенұлы;
қалалық сотына
Асанова Жаннат Әнуарбекқызы;
Шымкент қаласының           Айнабеков Сержан Тоқтасынұлы;
N 2 сотына
Yсіпбеков Бақыт Сапарбекұлы;
Төле би                     Алшынбаев Аят Ерманұлы;
аудандық сотына
Павлодар облысы бойынша:
Павлодар                    Айтбаев Нұрлан Рахымжанұлы;
қалалық сотына
Жаппарова Гүлнәр Сәрсенбекқызы;
Шевченко Вероника Николаевна;
Павлодар қаласының          Әбдірахымов Асатилла Тажитиллаұлы;
N 2 сотына
Бегежанов Нұрбек Байқонысұлы
осы облыстың Ақтоғай аудандық сотының
төрағасы қызметiнен босатыла отырып;
Темiрова Қаламқас Әбiлдақызы;
Ақсу                        Рыспекова Бибiгүл Қазымқызы;
қалалық сотына
Eкібастұз                   Оспанов Мұхтар Байханұлы;
қалалық сотына
Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша:
Петропавл                   Нұрманова Гүлнәр Қайыржанқызы
қалалық сотына              осы облыстың Аққайың аудандық сотының
судьясы қызметiнен босатыла отырып;
Мағжан Жұмабаев             Жанақов Айдархан Ержанұлы;
ауданының сотына
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:
Өскемен                     Сиязбаева Жанар Зәйтінқызы;
қалалық сотына
Өскемен қаласының           Тәнекенова Анар Аманқызы;
N 2 сотына
Семей                       Қабышева Нұрсұлу Әшiмханқызы;
қалалық сотына              осы облыстың Шемонаиха аудандық
сотының судьясы қызметiнен босатыла
отырып;
Зырян                       Кесікбаев Құсмет Смайылұлы;
аудандық сотына
Зырян ауданының             Кәмелхан Индира;
N 2 аудандық сотына
Астана қаласы бойынша:
Алматы                      Төлегенов Серiк Кеңесұлы;
аудандық сотына
Сарыарқа                    Әмiртаева Алмагүл Рахымжанқызы;
аудандық сотына
Қаспақова Сағадат Жайырбекқызы;
Нүсіпова Шолпан Маратқызы;
Пернеқұлова Жанира Айдарбекқызы;
Талқанбаева Миргүл Есжанқызы;
Алматы қаласы бойынша:
мамандандырылған            Бекенов Рауф Әлиұлы;
ауданаралық
экономикалық сотқа          Естаев Талғат Амангелдіұлы
тағайындалсын.

2. Назначить на должности председателей районных и
приравненных к ним судов:
по Алматинской области:
районного суда N 2                Касенова Куата Адилхановича
Кербулакского района              с освобождением от должности судьи
Каратальского районного суда этой
же области;
Саркандского районного суда       Жаксыбаева Адил-Омара Тлегеновича
с освобождением от должности
судьи Жамбылского районного суда
этой же области;
по Восточно-Казахстанской области:
Глубоковского районного суда      Рахижанова Жакена Баубекулы
с освобождением от должности
председателя Шемонаихинского
районного суда этой же области;
Зыряновского районного суда       Исхакова Еркена Сыдыковича
с освобождением от должности
судьи Семипалатинского городского
суда;
Уланского районного суда          Касенова Бердыгали Адилхановича
с освобождением от должности
председателя Зыряновского
районного суда этой же области;
по Карагандинской области:
районного суда N 3                Сарбасова Атахана Атарбаевича
Октябрьского района               с освобождением от должности
города Караганды                  судьи Темиртауского городского
суда;
районного суда N 2                Файзуллину Тоты Семейбаевну;
Каркаралинского района
по Мангистауской области:
суда N 2 города Актау             Нагашибаева Аралбая Ибрагимовича.
3. Назначить на должности судей районных и приравненных к ним судов:
по Акмолинской области:
Кокшетауского                     Баймурзина
городского суда                   Бауыржана Курманбаевича;
Касымову Майю Толегеновну;
Рахметову Светлану Набеновну;
Шоинбекову Алтын Ергаликызы;
Буландынского районного суда      Ахметжанова
Басбатыра Кабжановича;
Щучинского районного суда         Темирова Жаната Кулатаевича;
по Актюбинской области:
суда города Актобе                Гафарову Луизу Магруфовну;
суда N 2 города Актобе            Адилову Алиму Салимгиреевну;
Шмирову Зинаиду Галимжановну;
Алгинского районного суда         Шалаеву Айслу Сагиновну;
Мугалжарского районного суда      Ажигалиеву Нуржамал Рахимгалиевну;
районного суда N 2                Ажигалиеву
Мугалжарского района              Гульжан Сарсенгалиевну;
Каржауова Амангали Дошымбетовича;
специализированного               Жакупову Алтын Садыковну
межрайонного                      с освобождением от должности
экономического суда               судьи суда города Актобе;
Жаркынбекова Малика Кузаровича;
Жусупбекову Баян Булановну;
по Алматинской области:
Талдыкорганского городского суда  Казымбетову Гульшат Науановну;
Садвакасова Ертаргына Рахимовича;
Алакольского районного суда       Иманханова Кайрата Маметаевича;
Енбекшиказахского районного суда  Жайлаубая Жаната Несипбайулы;
по Атырауской области:
Атырауского городского суда       Аитпаеву Айшу Амангельдиевну;
Баймбетову Нагрипу Орынбасаровну;
Индерского районного суда         Ибрагимова Галымжана Тулендиевича;
Курмангазинского районного суда   Даулешову Гульнару Гадилбековну;
специализированного               Кульбатырова Амангельды;
межрайонного
экономического суда
по Восточно-Казахстанской области:
Усть-Каменогорского               Сиязбаеву Жанар Зейтиновну;
городского суда
суда N 2 города                   Танекенову Анару Амановну;
Усть-Каменогорска
Семипалатинского                  Кабышеву Нурсулу Ашимхановну
городского суда                   с освобождением от должности
судьи Шемонаихинского районного
суда этой же области;
Зыряновского районного суда       Кесикбаева Кусмета Смаиловича;
районного суда N 2                Камелхан Индиру;
Зыряновского района
по Жамбылской области:
суда N 2                          Кулашбекову Рахию;
города Тараза
Нурлыбаеву Динару Ничаевну;
Жуалынского районного суда        Замбаева Айдарбека Агабаевича;
Кордайского районного суда        Алимжанову Хапизу Сатбергеновну;
Таласского районного суда         Толесбая Самата Нукеулы;
по Западно-Казахстанской области:
суда N 2                          Даулеткалиеву Галию Манарбековну;
города Уральска
по Карагандинской области:
Казыбекбийского                   Алыбаева Дастана Майдановича;
районного суда
города Караганды                  Ахметову Бахыт Хамитовну;
Жошеву Алию Айтпаевну;
Жуасбекову Рахилу Кабашовну;
Смаилову Айгуль Турсуновну;
районного суда N 2                Жолкенова Шамшильдина Жолкеновича;
Казыбекбийского района
города Караганды
Октябрьского                      Кокушева Марата Еркеновича;
районного суда
города Караганды
районного суда N 3                Кушакову Марину Афанасьевну;
Октябрьского района
города Караганды
Саранского городского суда        Асылбекову
Марианну Нурмухаммедовну;
Шакипова Талгата Магазовича;
Шахтинского городского суда       Искакову Эльвиру Жанасовну;
по Костанайской области:
суда N 2                          Бусько Наталью Алексеевну;
города Костаная
Саламатову Мадину Мухамедовну;
Аркалыкского городского суда      Мирзалиева
Женисбека Саветбековича;
Лисаковского городского суда      Агибаева Нурлана Базарбаевича;
Рудненского городского суда       Исмаилову Гульнару Булатовну;
Шахамана Бейбита Байекеулы;
специализированного               Ахмадиева Меллетхана Жалеловича
межрайонного                      с освобождением от должности
экономического суда               судьи Лисаковского городского
суда;
Долгих Владимира Петровича
с освобождением от должности
судьи Рудненского городского суда;
по Кызылординской области:
специализированного               Ибрашева Мейрамбека Шамауовича
межрайонного                      с освобождением от должности
экономического суда               судьи Сырдарьинского районого
суда этой же области;
по Мангистауской области:
Актауского городского суда        Байтурову Гюлнар Турембаевну;
суда N 2 города Актау             Молбаеву Айжан Атчибаевну;
специализированного               Ахметова Асылбека Исмагуловича
межрайонного                      с освобождением от должности
экономического суда               судьи Актауского городского суда;
по Павлодарской области:
Павлодарского городского суда     Айтбаева Нурлана Рахимжановича;
Джаппарову Гульнар Сарсенбековну;
Шевченко Веронику Николаевну;
суда N 2                          Абдрахимова
города Павлодара                  Асатиллу Тажитиллаевича;
Бегежанова Нурбека Байгунусовича
с освобождением от должности
председателя Актогайского
районного суда этой же области;
Темирову Каламкас Абылдиновну;
Аксуского городского суда         Рыспекову Бибигуль Казымовну;
Экибастузского городского суда    Успанова Мухтара Байхановича;
по Северо-Казахстанской области:
Петропавловского городского суда  Нурманову Гульнар Каиржановну
с освобождением от должности
судьи Аккайынского районного суда
этой же области;
суда района                       Жанакова Айдрхана Ержановича;
Магжана Жумабаева
по Южно-Казахстанской области:
Шымкентского городского суда      Тулепбергенова
Серикбая Алдабергеновича;
Асанову Жаннат Ануарбековну;
суда N 2                          Айнабекова Сержана Токтасиновича;
города Шымкента
Усипбекова Бакыта Сапарбековича;
Толебийского районного суда       Алшынбаева Аята Ермановича;
по городу Астане:
Алматинского районного суда       Толегенова Серика Кенесовича;
Сарыаркинского районного суда     Амиртаеву Алмагуль Рахимжановну;
Каспакову Сагадат Жайырбековну;
Нусупову Шолпан Маратовну;
Пернекулову Жаниру Айдарбековну;
Талканбаеву Миргуль Есжановну;
по городу Алматы:
специализированного                Бекенова Рауфа Алиевича;
межрайонного
экономического суда                Естаева Талгата Амангельдиевича.

4. Атқаратын қызметiнен:
Алматы облысы бойынша:
облыстық                    Сейiтов Шора Оснанұлы
соттың судьясы               қайтыс болуына байланысты;
Талдықорған қалалық         Молдабаев Дәулет Сәрсембайұлы
сотының судьясы             басқа жұмысқа ауысуына байланысты;
Жамбыл облысы бойынша:
Талас аудандық              Жарықбасов Орынбасар Қаратайұлы
сотының төрағасы            қайтыс болуына байланысты;
Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша:
Тайынша ауданы              Харин Олег Иванович
N 2 аудандық сотының        соттың айыптау үкiмi заңды күшiне
төрағасы                    енуiне байланысты;
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:
Шемонаиха аудандық          Acaуп Жақсылық Оразбекұлы
сотының судьясы             судьяға қойылатын талаптарды
орындамағаны үшiн
босатылсын.
5. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

4. Освободить от занимаемых должностей:
по Алматинской области:
судью                              Сеитова Шору Оспановича
областного суда                    в связи со смертью;
судью                              Молдабаева Даулета Сарсембаевича
Талдыкорганского                   в связи с переходом на другую
городского суда                    работу;
по Восточно-Казахстанской области:
Шемонаихинского                    Асаупа Жаксылыка Оразбековича
районного суда                     за невыполнение требований,
предъявляемых к судье;
по Жамбылской области:
председателя                       Жарыкбасова
Таласского районного суда          Орынбасара Каратаевича
в связи со смертью;
по Северо-Казахстанской области:
председателя                       Харина Олега Ивановича
районного суда N 2                 в связи с вступлением в законную
Тайыншинского района               силу обвинительного приговора
суда.
5. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан