Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің құрамындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 12 сәуірдегі N 1069 жарлығы. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 696 Жарлығымен.
Ескерту. Жарлықтың күші жойылды - ҚР Президентінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 696 Жарлығымен.
Республикалық баспасөзде
мазмұны жариялануға
тиіс
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 36-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесі туралы" 2001 жылғы 28 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 15 қазандағы N 702 Жарлығымен құрылған Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесінің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесінің төрағасы болып Қазақ гуманитарлық-заң университетінің ректоры Нәрікбаев Мақсұт Сұлтанұлы;
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің мүшелері болып:
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары - Мемлекеттік-құқық бөлімінің меңгерушісі Рогов Игорь Иванович, Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің төрағасы міндетін атқарудан босатыла отырып;
Қазақстан Республикасының Әділет министрі Жұмабеков Оңалсын Исламұлы;
Солтүстік Қазақстан облыстық сотының төрағасы, Қазақстан Республикасы судьялар одағының төрағасы Тұрғараев Бекет тағайындалсын;
Ким Г.В. Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің құрамынан шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об изменениях в составе Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 апреля 2003 года N 1069. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2008 года N 696.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 21.11.2008 N 696 .
Подлежит опубликованию
в республиканской печати
в изложении
В соответствии с пунктом 4 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 36 Конституционного закона Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан", статьей 3 Закона Республики Казахстан от 28 мая 2001 года "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан" постановляю:
1. В состав Высшего Судебного Совета Республики Казахстан, образованного Указом Президента Республики Казахстан от 15 октября 2001 года N 702, внести следующие изменения:
назначить:
Председателем Высшего Судебного Совета Республики Казахстан Нарикбаева Максута Султановича - ректора Казахского гуманитарно-юридического университета;
членами Высшего Судебного Совета Республики Казахстан:
Рогова Игоря Ивановича - заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан - заведующего Государственно-правовым отделом, освободив его от обязанностей Председателя Высшего Судебного Совета Республики Казахстан.
Жумабекова Оналсына Исламовича - Министра юстиции Республики Казахстан,
Тургараева Бекета - председателя Северо-Казахстанского областного суда, председателя Союза судей Республики Казахстан;
вывести из состава Высшего Судебного Совета Республики Казахстан Кима Г.В.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан