Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі И.Н.Тасмағамбетовтің орнынан түсуі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 1106 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 70-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Берілген өтінішіне орай Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетовтің орнынан түсуі қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан Республикасы Үкіметінің жаңа құрамы бекітілгенге дейін өз міндеттерін атқаратын болсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об отставке Премьер-Министра Республики Казахстан Тасмагамбетова И.Н.
Указ Президента Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 1106
В соответствии со статьей 70 Конституции Республики Казахстан постановляю:
1. Принять отставку Премьер-Министра Республики Казахстан Тасмагамбетова Имангали Нургалиевича в связи с поданным им заявлением.
2. Правительству Республики Казахстан исполнять свои обязанности до утверждения нового состава Правительства Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан