Д.К.Ахметов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 13 маусымдағы N 1109 Жарлығы
Даниал Кенжетайұлы Ахметов басқа жұмысқа ауысуына байланысты Павлодар облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об Ахметове Д.К.
Указ Президента Республики Казахстан от 13 июня 2003 года N 1109
Освободить Ахметова Даниала Кенжетаевича от должности акима Павлодарской области в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан