И.Н.Тасмағамбетовті Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 13 маусымдағы N 1111 Жарлығы
Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетов Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Тасмагамбетова И.Н. Государственным секретарем Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 июня 2003 года N 1111
Назначить Тасмагамбетова Имангали Нургалиевича Государственным секретарем Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан