А.С.Павловты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 13 маусымдағы N 1113 Жарлығы
Александр Сергеевич Павлов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Павлова А.С. Первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 июня 2003 года N 1113
Назначить Павлова Александра Сергеевича Первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан