А.С.Есімовті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 13 маусымдағы N 1114 Жарлығы
Ахметжан Смағұлұлы Есімов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Есимова А.С. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан - Министром сельского хозяйства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 июня 2003 года N 1114
Назначить Есимова Ахметжана Смагуловича Заместителем Премьер-
Министра Республики Казахстан - Министром сельского хозяйства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан