С.М.Мыңбаевты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 13 маусымдағы N 1115 Жарлығы
Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Мынбаева С.М. заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 июня 2003 года N 1115
Назначить Мынбаева Сауата Мухаметбаевича заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан