Қ.А.Нұрпейісовті Павлодар облысының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 14 маусымдағы N 1116 Жарлығы
Қайрат Айтмұхамбетұлы Нұрпейісов Павлодар облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Нурпеисова К.А. акимом Павлодарской области
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2003 года N 1116
Назначить Нурпеисова Кайрата Айтмухамбетовича акимом Павлодарской области.
Президент
Республики Казахстан