Ж.Ә.Құлекеевті Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 14 маусымдағы N 1117 Жарлығы
Жақсыбек Әбдірахметұлы Құлекеев Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі болып тағайындалсын, ол Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Кулекеева Ж.А. Министром образования и науки Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2003 года N 1117
Назначить Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича Министром образования и науки Республики Казахстан, освободив от должности
Председателя Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета.
Президент
Республики Казахстан