О.Н.Өксікбаевті Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрағасы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 14 маусымдағы N 1118 Жарлығы
Омархан Нұртайұлы Өксікбаев Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Оксикбаева О.Н. Председателем Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2003 года N 1118
Назначить Оксикбаева Омархана Нуртаевича Председателем Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета.
Президент
Республики Казахстан