М.Қ.Алтынбаевты Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 14 маусымдағы N 1120 Жарлығы
Мұхтар Қапашұлы Алтынбаев Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Алтынбаева М.К. Министром обороны Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2003 года N 1120
Назначить Алтынбаева Мухтара Капашевича Министром обороны Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан