Т.М.Досмұханбетовті Астана қаласының әкімі - Қазақстан Республикасы Үкіметінің мүшесі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 маусымдағы N 1126 Жарлығы
Темірхан Мыңайдарұлы Досмұханбетов Астана қаласының әкімі - Қазақстан Республикасы Үкіметінің мүшесі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Досмуханбетова Т.М. акимом города Астаны - членом Правительства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2003 года N 1126
Назначить Досмуханбетова Темирхана Мынайдарулы акимом города Астаны - членом Правительства Республики Казахстан, освободив от должности Управляющего делами Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан