Ә.Р.Жақсыбековті Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 маусымдағы N 1130 Жарлығы
Әділбек Рыскелдіұлы Жақсыбеков Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі болып тағайындалсын, ол Астана қаласының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Джаксыбекова А.Р. Министром индустрии и торговли Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2003 года N 1130
Назначить Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича Министром
индустрии и торговли Республики Казахстан, освободив от должности акима города Астаны.
Президент
Республики Казахстан