Қ.Ы.Нағмановты Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 маусымдағы N 1132 Жарлығы
Қажымұрат Ыбырайұлы Нағманов Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Нагманова К.И. Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2003 года N 1132
Назначить Нагманова Кажмурата Ибраевича Министром транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан