Е.А.Досаевты Қазақстан Республикасының Қаржы министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 маусымдағы N 1134 Жарлығы
Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасының Қаржы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Досаева Е.А. Министром финансов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2003 года N 1134
Назначить Досаева Ерболата Аскарбековича Министром финансов
Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан