О.И.Жұмабековті Қазақстан Республикасының Әділет министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 маусымдағы N 1135 Жарлығы
Оңалсын Исламұлы Жұмабеков Қазақстан Республикасының Әділет министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Жумабекова О.И. Министром юстиции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2003 года N 1135
Назначить Жумабекова Оналсына Исламовича Министром юстиции
Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан