Шетелде кадрлар даярлау жөніндегі республикалық комиссияның құрамындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 31 шілдедегі N 1158 Жарлығы. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
"Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында" жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Конституциясының  44-бабы 20) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 3 наурыздағы N 3375  Жарлығымен бекітілген Шетелде кадрлар даярлау жөніндегі республикалық комиссияның құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
комиссияның құрамына:
Тасмағамбетов               - Қазақстан Республикасының
Иманғали Нұрғалиұлы           Мемлекеттік хатшысы, төраға;
Құлекеев                    - Қазақстан Республикасының
Жақсыбек Әбдірахметұлы        Білім және ғылым министрі,
хатшы;
комиссия мүшелері:
Әбдірахымов                 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Ғабидулла Рахматуллаұлы       қызмет істері жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары, Қазақстан
Республикасы Президентінің
"Болашақ" стипендиясы түлектері
қауымдастығының президенті;
Жақсыбеков                  - Қазақстан Республикасының
Әділбек Рыскелдіұлы           Индустрия және сауда министрі;
Досқалиев                   - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы           Денсаулық сақтау министрі;
Қәлетаев                    - Қазақстан Республикасы
Дархан Аманұлы                Президентінің Әкімшілігі
Ішкі саясат бөлімінің меңгерушісі;
Келімбетов                  - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы               Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрі;
Тілеуберді                  - Қазақстан Республикасының
Мұхтар Бескенұлы              Сыртқы істер вице-министрі
енгізілсін;
"Әлиев Жұматай              - Қазақстан Республикасы Президенті
Әкімшілігінің Қазақстан халықтары
Ассамблеясымен жұмыс жөніндегі
бөлім меңгерушісі, Қазақстан
халықтары Ассамблеясы төрағасының
орынбасары;"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Әлиев Жұматай              - Қазақстан Республикасы Президенті
Әкімшілігінің Ішкі саясат бөлімі
меңгерушісінің орынбасары,
Қазақстан халықтары Ассамблеясы
төрағасының орынбасары;"
комиссия құрамынан Б.Ж.Аймақов, П.А.Атрушкевич, Б.Т.Жұмағұлов, С.А.Ырсалиев, Н.А.Коржова, Қ.К.Тоқаев шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об изменениях в составе Республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом
Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2003 года N 1158. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
Подлежит опубликованию в "Собрании
актов Президента и Правительства"
В соответствии с подпунктом 20)  статьи 44  Конституции Республики Казахстан постановляю:
1. В состав Республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом, утвержденный  Указом  Президента Республики Казахстан от 3 марта 1997 года N 3375, внести следующие изменения:
ввести в состав комиссии:
Тасмагамбетова              - Государственного секретаря Республики
Имангали Нургалиевича         Казахстан, председателем;
Кулекеева                   - Министра образования и науки
Жаксыбека Абдрахметовича      Республики Казахстан, секретарем;
членами комиссии:
Абдрахимова                 - заместителя Председателя Агентства
Габидуллу Рахматуллаевича     Республики Казахстан по делам
государственной службы, президента
Ассоциации выпускников стипендии
Президента Республики Казахстан
"Болашак";
Джаксыбекова                - Министра индустрии и торговли
Адильбека Рыскельдиновича     Республики Казахстан;
Доскалиева                  - Министра здравоохранения Республики
Жаксылыка Акмурзаевича        Казахстан;
Калетаева                   - заведующего Отделом внутренней
Дархана Амановича             политики Администрации Президента
Республики Казахстан;
Келимбетова                 - Министра экономики и бюджетного
Кайрата Нематовича            планирования Республики Казахстан;
Тлеуберди                   - Вице-Министра иностранных дел
Мухтара Бескенулы             Республики Казахстан;
строку:
"Алиев Жуматай              - заведующий Отделом по работе с
Ассамблеей народов Казахстана
Администрации Президента Республики
Казахстан, заместитель Председателя
Ассамблеи народов Казахстана;"
изложить в следующей редакции:
"Алиев Жуматай              - заместитель заведующего Отделом
внутренней политики Администрации
Президента Республики Казахстан,
заместитель Председателя Ассамблеи
народов Казахстана;"
вывести из состава комиссии Аймакова Б.Ж., Атрушкевича П.А., Жумагулова Б.Т., Ирсалиева С.А., Коржову Н.А., Токаева К.К.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан