Н.С. Әшімовті Батыс Қазақстан облысының әкімі болып тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 18 қарашадағы N 1229 Жарлығы
Нұрғали Садуақасұлы Әшімов Батыс Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Ашимова Н.С. акимом Западно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 18 ноября 2003 года N 1229
Назначить Ашимова Нургали Садвакасовича акимом Западно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан