Н.Әбіқаевты Қазақстан Республикасының Парламенті Сенатының депутаты етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 10 наурыздағы N 1297 Жарлығы
Нұртай Әбіқаев Қазақстан Республикасының Парламенті Сенатының депутаты болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Абыкаева Н. депутатом Сената Парламента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 марта 2004 года N 1297
Назначить Абыкаева Нуртая депутатом Сената Парламента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан