Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің құрамындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 10 наурыздағы N 1302 Жарлығы. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 696 Жарлығымен.
Ескерту. Жарлықтың күші жойылды - ҚР Президентінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 696 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы"  2000 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 36-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесі туралы" 2001 жылғы 28 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 15 қазандағы N 702 Жарлығымен құрылған Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесінің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің мүшелері болып:
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының судьясы Тоқболатов Ибраһим Тілеуұлы,
Алматы қалалық сотының төрағасы Әлімбеков Мұсабек Тұрғынбекұлы,
Қызылорда облыстық сотының төрағасы Есжанов Мұхтар Есіркепұлы,
Астана қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының төрағасы Серекбаев Ермек Қуандықұлы тағайындалсын;
Жалмұхамбетов К.Ж., Айсин Т.С., Нұрбеков М., Тәшенова А.К. Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің құрамынан шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об изменениях в составе Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 марта 2004 года N 1302. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2008 года N 696.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 21.11.2008 N 696 .
В соответствии с пунктом 4 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 36 Конституционного закона Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан", статьей 3 Закона Республики Казахстан от 28 мая 2001 года "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан" постановляю:
1. В состав Высшего Судебного Совета Республики Казахстан, образованного Указом Президента Республики Казахстан от 15 октября 2001 года N 702 "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан", внести следующие изменения:
назначить членами высшего Судебного Совета Республики Казахстан:
Токболатова Ибрагима Тлеуовича - судью Верховного Суда Республики Казахстан,
Алимбекова Мусабека Тургынбековича - председателя Алматинского городского суда,
Есжанова Мухтара Есиркеповича - председателя Кызылординского областного суда,
Серекбаева Ермека Куандыковича - председателя специализированного межрайонного экономического суда города Астаны;
вывести из состава Высшего Судебного Совета Республики Казахстан: Джалмухамбетова К.Ж., Айсина Т.С., Нурбекова М., Ташенову А.К.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан