И.Адырбековті Қызылорда облысының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 5 сәуірдегі N 1343 Жарлығы
Икрам Адырбеков Қызылорда облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Малайзиядағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметінен, Қазақстан Республикасының Индонезия Республикасындағы, Бруней-Даруссаламдағы, Филиппин Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі міндетін қоса атқарушы қызметтерінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Адырбекова И. Акимом Кызылординской области
Указ Президента Республики Казахстан от 5 апреля 2004 года N 1343
Назначить Адырбекова Икрама Акимом Кызылординской области,
освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Малайзии, Чрезвычайного и Полномочного Посла
Республики Казахстан в Республике Индонезия, Бруней-Даруссаламе,
Республике Филиппины по совместительству.
Президент
Республики Казахстан